Trwa zbiórka krwi pod hasłem „SpoKREWnieni służbą” - Aktualności - Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Trwa zbiórka krwi pod hasłem „SpoKREWnieni służbą”

Data publikacji 14.03.2017

W Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych ruszyła akcja Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji „SpoKREWnieni służbą” w ramach której przez cały marzec, w różnych punktach Polski funkcjonariusze służb podległym MSWiA honorowo zdają krew. Podlascy policjanci i pracownicy Policji również biorą aktywnie udział w tym szczytnym przedsięwzięciu, by w ten sposób oddać hołd Żołnierzom Wyklętym a jednocześnie pomóc chorym i ofiarom wypadków drogowych. Jutro akcja zostanie przeprowadzona w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

Ogólnopolska zbiórka krwi „SpoKREWnieni służbą” odbywa się pod patronatem szefa MSWiA Pana Mariusza Błaszczaka na terenie całej Polski. Jutro (15 marca) - w budynku Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, w świetlicy od godziny 9.00 policjanci i pracownicy Policji będą mogli oddać krew. Zbiórki krwi prowadzone są także w pozostałych jednostkach Policji województwa podlaskiego.

Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku Pan nadinspektor Daniel Kołnierowicz zachęca wszystkich do udziału w tej szczytnej akcji. 

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

 

Praca w Policji