Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„Zakupy nie zając – nie uciekną! Bezpiecznie dojedź/dojedź do celu”…

Data publikacji 13.04.2017

Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku rozpoczął akcję edukacyjno-profilaktyczną związaną z bezpiecznym podróżowaniem w czasie przedświątecznym, pn: „Zakupy nie zając – nie uciekną! Bezpiecznie dojedź/dojedź do celu”. Przedsięwzięcie organizowane jest we współpracy z Wojewódzkimi Ośrodkami Ruchu Drogowego w: Białymstoku, Łomży i Suwałkach.

Dzisiaj przed budynkiem Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku rozpoczęła się medialna inauguracja świątecznej akcji organizowanej na terenie całego województwa podlaskiego pod hasłem: „Zakupy nie zając – nie uciekną! Bezpiecznie dojedź/dojedź do celu”. Zastępca Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku Pan podkom. Darek Matynka, wspólnie z koalicjantami przedsięwzięcia: Dyrektorem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku Panem Michałem Freino, Dyrektorem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży Panem Cezarym Kisiel oraz Dyrektorem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Suwałkach Panem Henrykiem Grabowskim poinformowali o głównym założeniu inicjatywy, a więc edukacji społeczeństwa w zakresie bezpiecznych zachowań na drodze, a pośrednio - minimalizacji negatywnych zdarzeń z udziałem niechronionych uczestników ruchu. Następnie akcja przeniosła się na miejskie ulice, gdzie w czasie kontroli drogowych – policjanci edukowali w zakresie bezpieczeństwa rozdając przy tym gadżety profilaktycznych w postaci odblaskowych toreb.

Zobacz także:

KMP w Suwałkach

KMP w Łomży

KPP w Augustowie

KPP w Bielsku Podlaskim

KPP w Hajnówce

KPP w Mońkach

KPP w Siemiatyczach

KPP w Sokółce

KPP w Wysokiem Mazowieckiem

KPP w Zambrowie

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

Praca w Policji