Kaśka, Gośka, Rafał i Marcin oraz cztery historie o nich - Aktualności - Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kaśka, Gośka, Rafał i Marcin oraz cztery historie o nich

Kim są? Co robią na co dzień? I jakie mają zainteresowania? Krótkie historie czterech osób możesz od piątku słuchać na antenie Polskiego Radia Białystok, natomiast od dziś są one dostępne również na facebooku i twitterze Podlaska Policja.

Co robią na co dzień? Jakie mają zainteresowania? I w ogóle kim są? Od piątku, na antenie Polskiego Radia Białystok, możesz posłuchać krótkie historie czterech osób. Rafał, Marcin, Kaśka i Małgośka – odnajdź ich głosy w spotach radiowych. Może się okazać, że to ktoś z twojej rodziny, twój znajomy, sąsiad a może po prostu policjant, którego mijasz na drodze jadąc do pracy? Na co dzień zwyczajni ludzie. Każdy z nich ma rodzinę, obowiązki domowe i oczywiście pracuje, a jego praca to służba na rzecz bezpieczeństwa. To oni czuwają nad tym, żebyś mógł bezpiecznie dojechać do celu bądź twoje dziecko mogło bezpiecznie bawić się na podwórku. Każdy z nich ma też swoje pasje. Na przykład Rafał wszystkie wolne chwile spędza na boisku bądź na hali sportowej grając w piłkę nożną, Gośka – uwielbia dobrą książkę, Kaśka – eksperymentować kulinarnie, a Marcina zainteresowaniem jest tworzenie różnych rzeczy z drewna. Są to krótkie historie o czterech osobach, będących policjantami, z różnym stażem służby. Dlaczego takie a nie inne spoty? Dlaczego łączące życie prywatne ze służbą? Odpowiedź jedna, nieskomplikowana. „Chcieliśmy tymi spotami pokazać prawdziwych nas. Bo przecież policjantem, nikt od razu się nie rodzi. Jednak my chcieliśmy nimi zostać, chcieliśmy i chcemy innym pomagać”.

Dziś, na facebooku i twitterze Podlaskiej Policji rusza pierwszy spot. Jest to historia Kaśki, policjantki z Komisariatu Policji II w Białymstoku. W kolejne, najbliższe trzy poniedziałki pojawią się pozostałe spoty. Zapraszamy więc do ich słuchania na antenie Polskiego Radia Białystok lub na facebooku i twitterze Podlaska Policja. 

Rafał

Gośka

Marcin

Ładowanie odtwarzacza...