Tym razem krótka historia Rafała - Aktualności - Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Tym razem krótka historia Rafała

Data publikacji 12.12.2017

Tydzień temu, na antenie Polskiego Radia Białystok, ruszyła seria policyjnych spotów radiowych z serii „Kaśka, Gośka, Rafał i Marcin oraz cztery historie o nich”. Jako pierwsza, na stronie oraz facebooku Podlaska policja, opowiedziała o sobie Kaśka. Teraz zapraszamy do posłuchania historii Rafała.

Tydzień temu, na antenie Polskiego Radia Białystok, ruszyła seria policyjnych spotów radiowych z serii „Kaśka, Gośka, Rafał i Marcin oraz cztery historie o nich”. Jako pierwsza opowiedziała o sobie Kaśka.

Dziś zamieszczamy kolejną historię, tym razem Rafała. Można go posłuchać zarówno na stronie internetowej, jak i facebooku Podlaska policja.

Seria „Kaśka, Gośka, Rafał i Marcin oraz cztery historie o nich” są to krótkie opowieści o czterech osobach, będących policjantami, z różnym stażem służby. Dlaczego takie a nie inne spoty? Dlaczego łączące życie prywatne ze służbą? Odpowiedź jedna, nieskomplikowana. „Chcieliśmy tymi spotami pokazać prawdziwych nas. Bo przecież policjantem, nikt od razu się nie rodzi. Jednak my chcieliśmy nimi zostać, chcieliśmy i chcemy innym pomagać”.

Reasymując, dziś posłuchaj Rafała, a za tydzień Gośki.

Zapraszamy.

Ładowanie odtwarzacza...