TOTALNIE NIEODPOWIEDZIALNY KIEROWCA - Aktualności - Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

TOTALNIE NIEODPOWIEDZIALNY KIEROWCA

Policjant z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Białymstoku zatrzymał prawo jazdy kierującemu, który przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 64 km/h. Jak się okazało mężczyzna ten był również nietrzeźwy. Dzięki czujności funkcjonariusza, nieodpowiedzialny kierowca został skutecznie wyeliminowany z ruchu drogowego.

Policjant z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, w minioną niedzielę, około godziny 6.20, na skrzyżowaniu ulic Sulika z gen. Władysława Andersa, zatrzymał do kontroli drogowej kierowcę hyundaia. 42-latek w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 70 km/h, jechał z prędkością 134 km/h. Jak się okazało mężczyzna ten był również nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie. Nieodpowiedzialnemu kierującemu zostało zatrzymane prawo jazdy.  Teraz dalszym losem 42-latka zajmie się sąd.

 

Policjanci apelują o ostrożną i rozważną jazdę, a także przypominają, że to właśnie nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

Ładowanie odtwarzacza...