Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

PODLASKA POLICJANTKA WYRÓŻNIONA BRĄZOWĄ "POLICYJNĄ ODZNAKĄ SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ"

Data publikacji 26.06.2018

Wczoraj, w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie, Komendant Główny Policji nadinspektor Jarosław Szymczyk spotkał się z policyjnymi sportowcami wśród których znalazła się starszy posterunkowy Izabela Kłosowska z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. Podlaska policjantka została wyróżniona brązową "Policyjną Odznaką Sprawności Fizycznej".

Wczoraj, w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie, Komendant Główny Policji nadinspektor Jarosław Szymczyk spotkał się z policyjnymi sportowcami. Funkcjonariusze zostali uhonorowani Policyjnymi Odznakami Sprawności Fizycznej. Każdy z wyróżnionych otrzymał również list gratulacyjny i upominki. W swoim wystąpieniu Komendant Główny Policji podziękował za trud wykładany w trening oraz godzenie pasji z codziennymi obowiązkami służbowymi. Słowa wdzięczności skierował także do rodzin i najbliższych sportowców.

Wśród uhonorowanych znalazła się starszy posterunkowy Izabela Kłosowska z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, która na co dzień pełni służbę w Wydziale Patrolowo-Interwencyjnym. Podlaska policjantka otrzymała brązową "Policyjną Odznakę Sprawności Fizycznej". W swoim dorobku ma wicemistrzostwo Polski MTB, jest mistrzynią Polski Policjantów w Kolarstwie Szosowym i Mistrzynią Polski Służb Mundurowych w Kolarstwie Szosowym. W kwietniu tego roku, wspólnie ze starszym posterunkowym Kamilem Skłodowskim z Komendy Miejskiej Policji w Łomży, wygrali ogólnopolskie Zawody Patroli Rowerowych.