Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wspólna idea doskonalenia umiejętności w działaniu na rzecz bezpieczeństwa - podpisanie porozumienia

Data publikacji 26.11.2018

W sobotę w auli Niepaństwowej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Białymstoku policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku podpisali umowę z władzami uczelni w zakresie realizowanych wspólnych przedsięwzięć w ramach projektu „Policja i Straż Miejska - wspólna idea doskonalenia umiejętności w działaniu, na rzecz bezpieczeństwa województwa podlaskiego”.

W sobotę wauli  Niepaństwowej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Białymstoku policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku i funkcjonariusze Straży Miejskiej w Białymstoku podpisali umowę z władzami uczelni w zakresie realizowanych wspólnych przedsięwzięć w ramach projektu: „Policja i Straż Miejska - wspólna idea doskonalenia umiejętności w działaniu, na rzecz bezpieczeństwa województwa podlaskiego”. 

Studenci Niepaństwowej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Białymstoku, w ramach współpracy, będą mieli możliwość odbycia praktyki studenckiej w jednostkach Policji na terenie województwa podlaskiego. Drugim głównym założeniem umowy jest udział w szkoleniach policjantów i pracowników Policji województwa podlaskiego.