Policjanci zabezpieczyli zgromadzenia w Hajnówce - Aktualności - Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zabezpieczyli zgromadzenia w Hajnówce

Data publikacji 23.02.2019

Policjanci zabezpieczyli zgromadzenia, które dziś odbyły się na terenie Hajnówki. Funkcjonariusze dbali o bezpieczeństwo wszystkich osób przebywających na terenie miasta. Mundurowi, podejmowali interwencje w stosunku do osób, które łamały prawo.

Podlascy policjanci zabezpieczyli zgromadzenia, które odbyły się dziś na terenie Hajnówki.  Funkcjonariusze dbali o bezpieczeństwo wszystkich osób przebywających na terenie miasta. Mundurowi, podejmowali interwencje w stosunku do osób, które łamały prawo.

Policjanci w stosunku do 75 osób zakłócających przemarsz niezakazanego zgromadzenia podjęli czynności w związku z podejrzeniem popełnienia wykroczenia,  dodatkowo jedna osoba została ukarana mandatem karnym.

Organizator reagował na wszelkie sugestie dotyczące przebiegu marszu przekazywane przez Policję, a mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa w sytuacji próby zablokowania niezakazanego zgromadzenia przez grupę osób.

 

  • Na pierwszym planie radiowóz policyjny poruszający się po drodze w mieście. Ma włączone sygnały świetlne pojazdu uprzywilejowanego. W tle drugi taki sam radiowóz
  • Oddziały Prewencji Policji w Białymstoku ustawione na drodze, w szyku. Policjanci ubrani w mundur tak zwany "pezet", w ręku trzymają białe kaski
  • policjanci ubrani w mundury, w ręku trzymają białe kaski. w tle biało-czerwone flagi
  • górna część pojazdu policyjnego, w tle policjanci umundurowani oraz biało-czerwona flaga
  • Umundurowany policjant, odwrócony plecami. W tle radiowozy policji oraz uczestnicy marszu z biało-czerwonymi flagami
  • Policjanci umundurowani, stojący na ulicy. pięciu z nich dodatkowo w żółtych, odblaskowych kamizelkach.