NIE STAŃ SIĘ OFIARĄ HANDLU LUDŹMI!!! - Aktualności - Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

NIE STAŃ SIĘ OFIARĄ HANDLU LUDŹMI!!!

Data publikacji 08.03.2019

Policjanci aktywnie włączyli się w kampanię edukacyjną na temat współczesnego niewolnictwa prowadzoną przez Ambasadę Brytyjską w Polsce, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Straż Graniczną, Fundację LaStrada oraz Armię Zbawienia. Głównym narzędziem kampanii jest czerwony, dwupiętrowy autobus londyński, który pojawił się w centrum Białegostoku.

Ambasada Brytyjska w Polsce wspólnie z polskim Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji, Policją, Strażą Graniczną, Fundacją LaStrada oraz Armią Zbawienia prowadzi kampanię edukacyjną na temat współczesnego niewolnictwa – handlu ludźmi. Głównym narzędziem kampanii jest czerwony, dwupiętrowy autobus londyński, który dziś pojawił się w centrum Białegostoku.

Policjanci przekazywali przechodniom informacje o tym jak nie stać się ofiarą handlu ludźmi, a w trakcie seminiarium odbywającym się w Kuratorium Oświaty, funkcjonariusz Policji zaprezentował problematykę współczesnego niewolnictwa.

Głównym celem akcji jest podnoszenie świadomości społecznej i zwrócenie uwagi na współczesne zagrożenia związane z handlem ludźmi.