PODLASCY POLICJANCI NA MIĘDZYPOKOLENIOWYM DNIU AKTYWNOŚCI - Aktualności - Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

PODLASCY POLICJANCI NA MIĘDZYPOKOLENIOWYM DNIU AKTYWNOŚCI

Data publikacji 26.02.2020

Pokazać seniorom, że są ważni i potrzebni, a ich doświadczenie przekazywane młodemu pokoleniu – bezcenne. Taki był główny cel Międzypokoleniowego Dnia Aktywności w który włączyli się również podlascy policjanci.

W Międzypokoleniowym Dniu Aktywności wzięły udział reprezentacje wszystkich grup wiekowych. Na scenie zaprezentowały się przedszkolaki, na widowni zasiadła młodzież szkolna oraz seniorzy – niektórzy również zachwycili publiczność talentem wokalnym. W przygotowanie atrakcji dla uczestników zaangażowali się dorośli – przedstawiciele wielu instytucji.

Policjanci przedstawili projekty działań profilaktycznych skierowane do osób starszych,  zainaugurowana została również nowa pilotażowa akcja pod nazwą „ Uniwersytet Bezpiecznego Seniora”, która ma na celu  zwiększenie świadomości seniorów o bezpieczeństwie związanym z zagrożeniami finansowymi oraz oszustwami popełnianymi na ich szkodę.

Ogłoszenie projektu spotkało się z dużym zainteresowaniem wśród przybyłych na uroczystość seniorów, którzy chętnie zgłosili zamiar udziału w przedsięwzięciu, wypełniając formularze zgłoszeniowe.

Międzypokoleniowy Dzień Aktywności

  • policjantka i pracownik policji obok osoby
  • policjantka i pracownik policji obok osoby
  • policjantka i pracownik policji obok osoby