Sokólscy policjanci poszukują świadków wypadku - Aktualności -  Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Sokólscy policjanci poszukują świadków wypadku

Data publikacji 22.10.2015

Sokólscy policjanci poszukują świadków zdarzenia drogowego jakie miało miejsce w połowie lipca tego roku, na krajowej ósemce w pobliżu Korycina.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce poszukują świadków zdarzenia drogowego, które miało miejsce w dniu 16 lipca 2015 r około godz. 7.00 - na drodze krajowej K-8 w pobliżu Korycina. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierujący bmw wyjeżdżając z drogi podporządkowanej najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa ciężarowemu renaultowi jadącemu w kierunku Białegostoku, w wyniku czego doszło do zderzenia i wywrócenia pojazdów.

Prosimy wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia a w szczególności kobietę, najprawdopodobniej lekarza, która jako pierwsza udzieliła pomocy medycznej poszkodowanym o kontakt z funkcjonariuszami prowadzącymi postępowanie pod numerem tel.: /85/ 670 47 56 lub /85/ 670 47 25 bądź z najbliższą jednostką Policji tel. 997 lub 112 (czytaj więcej...).

źródło – oficer prasowy KPP w Sokółce

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl