42-latka z promilami i za kierownicą - Aktualności -  Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

42-latka z promilami i za kierownicą

Data publikacji 12.04.2016

Kierująca volkswagenem 42-latka wymusiła pierwszeństwo na kierowcy renaulta. Okazało się, że kobieta była w stanie nietrzeźwości. Jej postępowaniem zajmie się teraz sąd.

Wczoraj, około godziny 7.30 dyżurny sokolskiej Policji otrzymał informację, że na skrzyżowaniu dróg w miejscowości Połomin (gm. Suchowola) doszło do zdarzenia drogowego. Mundurowi natychmiast  pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że kierująca golfem wyjeżdżając od miejscowości Kolonia Kopciówka nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu drogą z pierwszeństwem przejazdu kierowcy renaulta. W wyniku tego doszło do zderzenia bocznego pojazdów, a pasażerka megan z obrażeniami kręgosłupa została przewieziona do szpitala. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości kierujących okazało się, że 36-letni kierowca renaulta jest trzeźwy, natomiast 42-latka kierująca volkswagenem jest pod wpływem alkoholu. W wydychanym powietrzu miała 0,79 promila alkoholu. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy, za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem.

źródło – oficer prasowy KPP w Sokółce

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl