Tragiczny wypadek na krajowej „19-tce” - Aktualności -  Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny wypadek na krajowej „19-tce”

Data publikacji 15.07.2016

Kierowca passata zjechał na lewy pas jezdni, gdzie zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka samochodem ciężarowym. Niestety, pomimo udzielonej pomocy 31-latek kierujący osobówką zmarł. Przyczyny i dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia ustalają sokólscy policjanci.

Wczoraj, około godziny 10.00 na krajowej dziewiętnastce, w rejonie miejscowości Janowszczyzna doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 31-letni kierowca passata jadąc w kierunku Sokółki, w pewnym momencie zjechał na lewy pas jezdni, a następnie zderzył się z jadącym z naprzeciwka manem. Na skutek zdarzenia kierowca osobówki doznał poważnych obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Niestety pomimo udzielonej pomocy medycznej mężczyzna zmarł. 42-letni kierowca ciężarówki był trzeźwy. Teraz dokładne przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku wyjaśniają sokólscy policjanci.

źródło – oficer prasowy KPP w Sokółce

 

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl