Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dozór Policji dla dwóch uczestników bójki na meczu w Dąbrowie Białostockiej

Data publikacji 16.09.2016

Wczoraj Prokurator Rejonowy Prokuratury Rejonowej w Sokółce zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji wobec dwóch uczestników bójki, do której doszło na niedzielnym meczu w Dąbrowie Białostockiej. Trwają czynności zmierzające do ustalenia pozostałych uczestników zajścia.

Wczoraj funkcjonariusze Komisariatu Policji w Dąbrowie Białostockiej doprowadzili do Prokuratury Rejonowej w Sokółce 35-latka oraz 21-latka, którzy wzięli udział w niedzielnej bójce na stadionie w Dąbrowie Białostockiej. Do zdarzenia doszło po zakończonym meczu „Dąb” Dabrowa Białostocka z drużyną „Tur” Bielsk Podlaski. Z wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że pomiędzy niezadowolonymi z wyniku piłkarzami gości a gospodarzami doszło do prowokacyjnych zachowań co doprowadziło do wspólnej szarpaniny na murawie stadionu, w co włączyli się kibice gospodarzy. Zachowanie to doprowadziło do wspólnej bójki co w rażący sposób naruszyło porządek prawny. Prokurator Rejonowy w Sokółce wobec zatrzymanych mężczyzn zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Dąbrowie Białostockiej ustalają kolejnych współsprawców zajścia.

 

źródło – oficer prasowy KPP w Sokółce

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl