Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wielkanocne spotkanie służb mundurowych

Data publikacji 14.04.2017

Dzisiaj w Podlaskim Oddziale Straży Granicznej odbyło się wielkanocne spotkanie służb mundurowych województwa podlaskiego, w którym uczestniczył Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński.

Spotkanie rozpoczął Komendant Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej ppłk SG Grzegorz Biziuk, który przywitał zgromadzonych gości. Następnie Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnetrznych i Administracji wszystkim zgromadzonym, a szczególnie tym którzy w święta będą pełnić służbę życzył, by spędzili je w gronie rodzinnym, żeby dały one im nową siłę i energię do pełnienia swoich obowiązków. 

Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnetrznych i Administracji Jarosław Zieliński zapewnił, iż w całym kraju służby mundurowe przygotowane są do zapewnienia bezpieczeństwa Polakom, tak aby mogli spokojnie i rodzinnie przeżywać Święta Wielkiej Nocy i jeszcze raz życzył wszystkim funkcjonariuszom i ich rodzinom zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych.

Potrawy na symboliczne śniadanie poświęcili kapelani służb mundurowych: rzymskokatolicki, prawosławny, ewangelicko – augsburgski.

W uroczystości udział wzięli reprezentantami wszystkich służb mundurowych z województwa podlaskiego: Straży Granicznej, Policji, Straży Pożarnej, Krajowej Administracji Skarbowej, Służby Więziennej, Wojska oraz zaproszeni goście.

Powrót na górę strony