POLICJANCI ODNALEŹLI 66-LATKA - Aktualności -  Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

POLICJANCI ODNALEŹLI 66-LATKA

Białostoccy policjanci odnaleźli mężczyznę, który oddalił się z miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną przez kilka dni. Mundurowi znaleźli 66-latka w lesie, między drzewami. Mieszkaniec powiatu białostockiego był osłabiony. Dzięki szybkiej i sprawnej interwencji policjantów zdarzenie miało szczęśliwe zakończenie. Mężczyzna został przekazany zespołowi pogotowia ratunkowego.

Wczoraj, około godziny 9.00, dyżurny białostockiej komendy został poinformowany o zaginięciu 66-letniego mieszkańca powiatu białostockiego. Mężczyzna wyszedł z domu w piątek, nie informując nikogo dokąd się udaje. Osoba zgłaszająca dodała, że zaginiony ma problemy zdrowotne. Mundurowi natychmiast ustalili rysopis 66-latka i rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Dzięki trafnemu rozpytaniu mieszkańców oraz sprawdzeniu miejsc, gdzie zaginiony mógłby przebywać, już po niespełna kilku godzinach został odnaleziony w lesie. W trakcie rozmowy z 66-latkiem okazało się, że leżał między drzewami od dwóch dni. Mężczyzna był znacznie osłabiony.

Dzięki szybkiej i sprawnej interwencji policjantów zdarzenie miało szczęśliwe zakończenie. 66-letni mieszkaniec powiatu białostockiego został przekazany zespołowi pogotowia ratunkowego.