Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

W TURNIEJU NAJLEPSZYCH PATROLI LITEWSKICH POLSKĄ POLICJĘ REPREZENTOWALI PODLASCY MUNDUROWI

Data publikacji 20.09.2019

Podlascy policjanci ciągle utrzymują kondycję oraz sprawdzają swoje umiejętności. Tym razem uczestniczyli w Turnieju Najlepszych Patroli Litewskich. W zawodach wzięło udział 13 czteroosobowych drużyn. Nasi policjanci okazali się najlepsi wśród zagranicznych drużyn policyjnych. Gratulujemy.

W Turnieju Najlepszych Patroli Litewskich polską Policję reprezentowali podlascy mundurowi w składzie: podinspektor Maciej Zakrzewski, komisarz Radosław Bakun, młodszy aspirant Emilia Kuprewicz oraz sierżant Maciej Leidward. W zawodach, które odbyły się  na Litwie, w dniach w dniach 16-19 września, wzięło udział 13 czteroosobowych drużyn.

Poza Polską policją, do rywalizacji przystąpiły również reprezentacje funkcjonariuszy z Lity, Łotwy oraz Estonii. Każda z ekip musiała sprawdzić swoje umiejętności aż w siedmiu konkurencjach m.in. udzielaniu pierwszej pomocy, strzelaniu, jazdy radiowozem po wyznaczonym torze, czy też w rozwiązywaniu symulowanych interwencji.

Nasi policjanci okazali się najlepsi wśród zagranicznych drużyn policyjnych. Jak widać ciągłe utrzymywanie kondycji przynosi efekty, co najważniejsze - pozytywne.

Polskiej reprezentacji sukcesu pogratulował szef litewskiej Policji. Oczywiście przyłączamy się do tych gratulacji, życząc dalszych sukcesów.

Warto również wspomnieć, że rozegrany turniej miał za zadanie nie tylko sprawdzić i udoskonalić umiejętności funkcjonariuszy Policji, ale także wzmocnić współpracę między Policją: Litwy, Łotwy, Polski oraz Estonii.

  • Zdjęcie w kolorze. Podlascy policjanci.
  • Podlascy policjanci m.in. z policjantem z Litwy.
  • Podlascy policjanci. Konkurencja - symulowany wypadek samochodowy.
  • Podlascy policjanci na strzelnicy.
  • Konkurencja - jazda samochodem po wyznaczonym torze.
  • Podlascy policjanci najlepsi wśród drużyn zagranicznych.