POLICJANT PO SŁUŻBIE ZATRZYMAŁ PIJANEGO KIEROWCĘ - Aktualności -  Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

POLICJANT PO SŁUŻBIE ZATRZYMAŁ PIJANEGO KIEROWCĘ

Data publikacji 12.11.2019

Wracający po służbie do domu sierżant Adrian Czerech z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku zatrzymał nietrzeźwego kierowcę audi. Nieodpowiedzialnym mężczyzną okazał się 33-letni obywatel Białorusi. Badanie alkomatem wykazało blisko 2 promile alkoholu w jego organizmie. Teraz nieodpowiedzialnym zachowaniem mężczyzny zajmie się sąd.

Dziś, w nocy, wracający do domu po służbie sierżant Adrian Czerech zauważył jak jadący przed nim na ulicy Przędzalnianej  pojazd marki Audi porusza się od krawędzi do krawędzi jezdni. Policjant z Wydziału Patrolow-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku natychmiast zainterweniował. Wykorzystując dogodny moment udaremnił dalszą jazdę nieodpowiedzialnemu mężczyźnie i wezwał na miejsce patrol Policji. Już pierwsze chwile interwencji pokazały, że podejrzenia funkcjonariusza były słuszne. Z mężczyzną był utrudniony kontakt i czuć było od niego wyraźnie alkohol.

Nieodpowiedzialnym kierowcą audi okazał się 33-letni obywatel Białorusi. Badanie alkomatem wykazało, że miał on blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.