KONKURS „ZOSTAŃ DZIELNICOWYM FRANKIEM” ROZSTRZYGNIĘTY - Aktualności -  Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

KONKURS „ZOSTAŃ DZIELNICOWYM FRANKIEM” ROZSTRZYGNIĘTY

Data publikacji 05.02.2020

Konkurs pn. „Zostań Dzielnicowym Frankiem”, realizowany w ramach wojewódzkiego programu edukacyjno – informacyjnego pn. „Feryjne Pogotowie Bezpieczeństwa” został rozstrzygnięty. Komisja konkursowa wyłoniła 3 laureatów. Okazali się nimi uczniowie szkół podstawowych z Gródka, Białegostoku i Sobolewa.

Konkurs pn. „Zostań Dzielnicowym Frankiem” został rozstrzygnięty. Zmagania uczniów szkół podstawowych odbyły się w ramach wojewódzkiego programu edukacyjno–informacyjnego pn. „Feryjne Pogotowie Bezpieczeństwa”. Organizatorami konkursu byli profilaktycy z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, przy współpracy z Nadleśnictwem Dojlidy w Białymstoku. Celem konkursu było poznawanie zasad bezpieczeństwa w czasie ferii zimowych, jak również zapewnienie alternatywnych form spędzania czasu wolnego. Konkurs był skierowany do dzieci, które wcielając się w rolę dzielnicowego, rozwiązywały zagadki zamieszczone na stronie podlaskiej Policji, jak również ogłaszane w Radiu Białystok w trakcie audycji „10.10 z dzielnicowym”.

Komisja konkursowa wyłoniła 3 laureatów. Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku podinspektor Maciej Zakrzewski wraz z przedstawicielem Nadleśnictwa Dojlidy wręczył laureatom ze szkół w Gródku, Sobolewie i Białymstoku dyplomy oraz nagrody.

Wyłonieni zwycięzcy w konkursie " Zostań Dzielnicowym Frankiem":

Laureat zagadki nr 1 – uczeń SP w Gródku

Laureat zagadki nr 2 – uczennica SP Nr 52 w Białymstoku

Laureat zagadki nr 3 – uczennica SP w Sobolewie

Zwycięzcom, wszystkim uczestnikom i ich opiekunom gratulujemy.

  • Policjant wręcza dyplom i nagrody uczennicy.
  • Policjant pozuje razem z dzieckiem i opiekunami.
  • Policjant pozuje razem z dzieckiem i opiekunami.