Pierwszy laureat akcji #zostańwdomu z Dobromisiem - Aktualności -  Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pierwszy laureat akcji #zostańwdomu z Dobromisiem

Data publikacji 06.05.2020

Mamy pierwszego laureata akcji #zostańwdomu z Dobromisiem. Jest to 9-letnia uczennica Szkoły Podstawowej w Przytułach. To jej pracę plastyczną jury uznało za najlepszą. Dziewczynka otrzymała liczne gratulacje oraz upominki. Osobiście odwiedziła ją dzielnicowy z Posterunku Policji w Jedwabnem i maskotka podlaskiej Policji.

Wyłoniony został pierwszy zwycięzca akcji informacyjno-edukacyjnej #zostańwdomu z Dobromisiem. Warto wspomnieć, że inicjatywa została opracowany przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, przy współpracy Kuratorium Oświaty w Białymstoku oraz Nadleśnictwa Dojlidy. Akcję skierowano do dzieci w wieku od 5 do 9 lat. Pierwszą laureatką została 9-letnia uczennica Szkoły Podstawowej w Przytułach. To jej pracę plastyczną jury uznało za najlepszą. Dziś, 9-latka otrzymała liczne gratulacje oraz upominki. Odwiedził ją również sam miś Dobromiś i dzielnicowy z Posterunku Policji w Jedwabnem, który również pogratulował jej plastycznego talentu.

Akcja #zostańwdomu z Dobromisiem przewiduje cykl 8 bajek informacyjno-edukacyjnych prezentowanych na stronie podlaskiej policji w cotygodniowych odstępach. Czekamy na kolejne prace, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 

Ładowanie odtwarzacza...