Dobromiś z wizytą u kolejnych laureatów - Aktualności -  Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dobromiś z wizytą u kolejnych laureatów

Data publikacji 19.05.2020

Mamy kolejnych laureatów akcji informacyjno-edukacyjnej #zostańwdomu z Dobromisiem. Spośród wielu wspaniałych prac, zwycięską okazała się praca trojga wychowanków Rodzinnego Domu Dziecka w Knyszynie. 5-letni Szymon, 6-letni Dawid oraz 6-letni Sebastian są jednocześnie najmłodszymi uczestnikami prowadzonej akcji. Dziś, miś Dobromiś w towarzystwie dzielnicowego z Posterunku Policji w Knyszynie odwiedził dzieci składając im gratulacje i przekazując nagrody.

W minionym tygodniu, uczestnicy akcji #zostańwdomu z Dobromisiem nadesłali do nas wiele fantastycznych prac. Ich liczba była tak duża, że musieliśmy zwiększyć pojemność naszej skrzynki email. Najlepszymi z najlepszych okazali się wychowankowie Rodzinnego Domu Dziecka w Knyszynie. 5-letni Szymon, 6-letni Dawid oraz 6-letni Sebastian są jednocześnie najmłodszymi uczestnikami prowadzonej akcji w minionym tygodniu. Dziś zwycięzców osobiście odwiedził miś Dobromiś, który przekazał im gratulacje oraz liczne nagrody. Natomiast dzielnicowy z Posterunku Policji w Knyszynie pogratulował im zaangażowania oraz talentu. Oczywiście goście nie zapomnieli o pozostałych wychowankach obdarowując ich upominkami.

Liczymy, że także w tym tygodniu najmłodsi wykażą się zangażowaniem. Przypominamy, że akcja #zostańwdomu z Dobromisiem skierowana jest do dzieci w wieku 5-9 lat. Z myślą o nich, co tydzień, w poniedziałkowe południe na stronie podlaskiej Policji zamieszczana jest bajka edukacyjna. Każdorazowo dotyczy innego aspektu bezpieczeństwa. Warunkiem uczestnictwa w inicjatywie jest wykonanie pracy plastycznej, sfotografowanie jej, a następnie przesłanie zdjęcia na adres email: profilaktyka.wprew.kwp@bk.policja.gov.pl.