Aktualności

ZMNIEJSZ PRĘDKOŚĆ, ZWIĘKSZ MYŚLENIE

Data publikacji 22.07.2021

Policjanci z podlaskiej grupy Speed zatrzymali do kontroli pojazd kia, którego kierowca przekroczył dopuszczalną prędkość o ponad 60 kilometrów na godzinę. Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem i punktami karnymi. Do zdarzenia doszło na krajowej "ósemce". Policjanci apelują o przestrzeganie ograniczeń prędkości i kierowanie się rozsądkiem na drodze.

Policjanci z podlaskiej grupy Speed zatrzymali do kontroli pojazd kia, którego kierowca przekroczył dopuszczalną prędkość o ponad 60 kilometrów na godzinę. Do zdarzenia doszło w niedzielę po 7 na krajowej "ósemce" tuż za Białymstokiem. Kierowca pojazdu jechał 161 kilometrów na godzinę na drodze, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 100 kilometrów na godzinę. Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych i 10 punktami karnymi.

Policjanci przypominają, że droga krajowa numer 8 między Białymstokiem a Augustowem jest jedną z najniebezpieczniejszych dróg w regionie. W przeszłości dochodziło na niej do wielu wypadków ze skutkiem śmiertelnym. Mundurowi apelują o przestrzeganie ograniczeń prędkości i kierowanie się rozsądkiem na drodze.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 7.7 MB)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony