Dwóch odpowie za kradzież a jeden za paserstwo - Aktualności - Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dwóch odpowie za kradzież a jeden za paserstwo

Data publikacji 08.12.2017

Suwalscy policjanci zatrzymali 15 i 19-latka podejrzanych o dokonanie kradzieży telewizora oraz kluczy nasadowych. Mundurowi odzyskali skradzione mienie i przekazali je właścicielowi. Teraz dalszym losem mężczyzn zajmie się sąd.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach, pod koniec listopada bieżącego roku, otrzymał zgłoszenie o kradzieży telewizora oraz kluczy nasadowych z jednego z budynków mieszkalnych znajdujących się na terenie gminy Suwałki. Pokrzywdzony oszacował straty na łączną kwotę ponad 3 000 złotych.

Dzięki zaangażowaniu oraz profesjonalizmowi policjantów z suwalskiej dochodzeniówki, a także z Posterunku Policji w Filipowie już po kilku dniach podejrzani o kradzież 15 oraz 19-latek zostali zatrzymani, natomiast odzyskane mienie mundurowi przekazali właścicielowi. Starszy z podejrzanych usłyszał już zarzut do którego się przyznał, natomiast losem 15-latka zajmie się Sąd Rodzinny. W trakcie intensywnie prowadzonych czynności funkcjonariusze zatrzymali również pasera, którym okazał się 21-latek. Wczoraj usłyszał on zarzut do którego się przyznał.

Teraz dalszym losem mężczyzn zajmie się sąd.