Wyłoniono zwycięzców konkursu plastycznego „Znam swoje prawa…” - Aktualności - Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wyłoniono zwycięzców konkursu plastycznego „Znam swoje prawa…”

Data publikacji 14.12.2017

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku wyłoniono zwycięzców konkursu plastycznego „Znam swoje prawa…”. Okazali się nimi uczniowie Szkół Podstawowych w Boćkach i Kołakach Kościelnych oraz Szkoły Podstawowej Sióstr Misjonarek Św. Rodziny w Białymstoku.

W białostockiej komendzie wyłoniono dziś zwycięzców konkursu plastycznego „Znam swoje prawa…”, zorganizowanego przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Białymstoku oraz Kuratorium Oświaty w Białymstoku. Głównym celem konkursu było popularyzowanie i utrwalenie wiedzy z zakresu praw dziecka. Przesłanych zostało 115 prac, których autorami są uczniowie szkół podstawowych z województwa podlaskiego.

Jury składające się z przedstawicieli Policji, Kuratorium i Lasów Państwowych, biorąc pod uwagę zgodność z tematyką, kreatywność i oryginalność wykonania, wyłoniło 3 zwycięzców. Okazali się nimi uczniowie:

  1. Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Boćkach.
  2. Szkoły Podstawowej w Kołakach Kościelnych.
  3. Szkoły Podstawowej Sióstr Misjonarek Św. Rodziny w Białymstoku.

Autorzy zwycięskich plakatów  w nagrodę wezmą udział pikniku edukacyjnym, który odbędzie się w styczniu 2018 r.  na terenie wskazanego nadleśnictwa.