„Zimowy Klub Dobromisia” ciągle aktywny - Aktualności - Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„Zimowy Klub Dobromisia” ciągle aktywny

Data publikacji 30.01.2018

Pracownicy Wydziału Prewencji KWP w Białymstoku kolejny raz spotkali się z dziećmi w ramach „Zimowego Klubu Dobromisia”. Tym razem, o bezpieczeństwie podczas ferii, rozmawiano z uczestnikami półkolonii w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Michałowie oraz w Zespole Szkół w Gródku.

Pracownicy Wydziału Prewencji KWP w Białymstoku kolejny raz spotkali się z dziećmi w ramach „Zimowego Klubu Dobromisia”. Tym razem, o bezpieczeństwie podczas ferii, edukowano uczestników półkolonii w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Michałowie oraz w Zespole Szkół w Gródku. W ramach spotkań z najmłodszymi rozmawiano głównie o bezpiecznych zasadach spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu, a także o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Spotkanie było też świetną okazją do powtórzenia numerów alarmowych. Każdy z odbiorców prelekcji miał też możliwość utrwalenia zdobytej wiedzy rozwiązując tematyczne łamigłówki.

Oczywiście, równolegle do spotkań edukacyjno-informacyjnych, pracownicy Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej Wydziału Prewencji KWP  w Białymstoku, wspólnie z przedstawicielem Kuratorium Oświaty, dokonali wizytacji placówek wypoczynku zimowego pod kątem oceny stopnia bezpieczeństwa wypoczywających tam uczestników.