W czasie wolnym od służby pomógł poszkodowanej na S8 - Aktualności - Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

W czasie wolnym od służby pomógł poszkodowanej na S8

Policjant z Posterunku Policji w Sokołach, w czasie wolnym od służby, pomógł osobie poszkodowanej w zdarzeniu drogowym na S8. Funkcjonariusz zauważył palący się pojazd na drodze, a także poszkodowaną kobietę, która znajdowała się na pasie dzielącym jezdnię. Mundurowy bezzwłocznie zaczął działać. Udzielił on niezbędnej pomocy przedmedycznej poszkodowanej. Kobieta miała liczne rany i oparzenia na ciele.

Policjant z Posterunku Policji w Sokołach, w czasie wolnym od służby, pomógł osobie poszkodowanej na S8. Funkcjonariusz, wczoraj około godziny 16.00, jadąc w kierunku Zambrowa, zauważył w miejscowości Porosły palące się auto, a także poszkodowaną kobietę, która znajdowała się na pasie dzielącym jezdnię. Jak się okazało, chwilę wcześniej, na tym odcinku drogi doszło do zdarzenia drogowego. Policjant natychmiast zaczął działać. Funkcjonariusz udzielił niezbędnej pomocy przedmedycznej kobiecie, która posiadała liczne rany na ciele, a także oparzenia. W momencie kiedy policjant podjął interwencję na miejscu zdarzenia nie było jeszcze innych służb ratowniczych.

 

Historia ta jest kolejnym przykładem, że praca policjantów to służba, a nasi koledzy i koleżanki są 24 godziny w gotowości, 7 dni w tygodniu, 12 miesięcy w roku.