II MIEJSCE DLA PODLASKICH POLICJANTÓW W OGÓLNOPOLSKICH ZAWODACH DZIELNICOWY ROKU I KIEROWNIK REWIRU DZIELNICOWYCH ROKU 2018

Data publikacji 29.10.2018

Po trzydniowej rywalizacji w ramach Finału Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku 2018, policjanci reprezentujący podlaska policję zajęli II miejsce w klasyfikacji generalnej. Po raz pierwszy w historii turnieju wyłonieni zostali także najlepsi kierownicy rewirów dzielnicowych. Reprezentujący województwo podlaskie aspirant sztabowy Adam Ławrynowicz zajął miejsce na podium.

Puchar dla najlepszej drużyny pojedzie do KWP w Katowicach – w klasyfikacji generalnej wygrali bowiem sierż. szt. Kamil PRZEWIEŹLIK, st. sierż. Adrian PIECHULSKI i  asp. szt. Przemysław DĄBROWSKI. Drugie miejsce zajął zespół z KWP w Białymstoku w składzie: st. sierż. Grzegorz GARDOCKI, asp. Radosław ANTOSZCZUK i asp. szt. Adam ŁAWRYNOWICZa na trzeciej pozycji uplasowali się mł. asp. Dominik PARA, st. sierż. Damian ŁABĘDŹ i asp. Marcin GIGOŃ reprezentujący KWP w Krakowie.

W tym roku po raz pierwszy w historii turnieju wyłonieni zostali także najlepsi kierownicy rewirów dzielnicowych:
I miejsce: mł. asp. Daniel ROMAŃCZYK - KWP Olsztyn
II miejsce: asp. Iwona KARŻEWICZ - KWP Poznań