Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

POLICJANCI Z ODDZIAŁU PREWENCJI POLICJI URATOWALI MĘŻCZYZNĘ PRZED WYCHŁODZENIEM

Data publikacji 09.01.2019

Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku udało się uratować przed wychłodzeniem 45-latka. Wyziębiony mężczyzna zasnął pod jedną z wiat, a policjantów doprowadziły do niego ślady pozostawione na śniegu. Wyziębiony 45-latek w porę trafił pod opiekę lekarzy.

Funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku, wczoraj po północy, otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie znajdującym się w rejonie Wasilkowa, który nie jest w stanie dalej iść. Mundurowi natychmiast rozpoczęli poszukiwania mężczyzny, który mimo wielokrotnych prób nie odbierał telefonu.

Na ślady poszukiwanego mundurowi natrafili w rejonie Sanktuarium w Świętej Wodzie. Policjanci, po przejściu kilkuset metrów, zauważyli mężczyznę, który spał pod jedną z wiat. Okazał się nim poszukiwany 45-latek. Wyziębiony mężczyzna po przebudzeniu nie wiedział gdzie się znajduje.

Policjanci z uwagi na bardzo niską temperaturę i realne zagrożenie dla życia i zdrowia mężczyzny natychmiast wezwali karetkę pogotowia. 45 – latek został przewieziony do szpitala, gdzie została mu udzielona dalsza pomoc.