Dobromiś ponownie zawitał do Brańska - Aktualności - Policja Podlaska

Aktualności

Dobromiś ponownie zawitał do Brańska

Data publikacji 18.06.2020

Wyłoniliśmy kolejnych laureatów akcji informacyjno-edukacyjnej #zostańwdomu z Dobromisiem. Trójwymiarowa sceneria pracy wykonanej przez 2 siostry z Brańska – 5 letnią Wiktorię i 8 letnią Kingę – zdobyła największe uznanie komisji konkursowej. Dziewczynki odwiedził Dombromiś, który wybrał się z wizytą do laureatek.

To już siódmy tydzień akcji #zostańwdomu z Dobromisiem. Tym razem zwycięzcami okazały się siostry z Brańska. 5-letnia Wiktoria uczęszcza do Przedszkola im. Sióstr Sercanek, a jej starsza o trzy lata siostra  Kinga jest uczennicą Zespołu Szkół im. Armii Krajowej w Brańsku. Dziewczynki odwiedził Dobromiś i dzielnicowa, którzy wspólnie pogratulowali siostrom sukcesu i wręczyli upominki.

Przed nami ostatni tydzień akcji #zostańwdomu z Dobromisiem. Przypominamy, że skierowana jest ona do dzieci w wieku 5-9 lat. W poniedziałkowe południe na stronie podlaskiej Policji zamieszczana jest bajka edukacyjna. Każdorazowo dotyczy innego aspektu bezpieczeństwa.

Warunkiem uczestnictwa w inicjatywie jest wykonanie pracy plastycznej, sfotografowanie jej, a następnie przesłanie zdjęcia na adres email: profilaktyka.wprew.kwp@bk.policja.gov.pl.

 

Ładowanie odtwarzacza...