Odpowiedzą za rozbój - Aktualności -  Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowiedzą za rozbój

Data publikacji 27.02.2015

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o rozbój na 48-latku. Sprawcy zabrali swojej ofierze pieniądze, papierosy i buty. Teraz sprawą zajmie się sąd.

Wczoraj około godziny 16.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem został powiadomiony, że na ul. Przechodniej leży mężczyzna. Na miejsce od razu skierowany został policyjny patrol. Tam funkcjonariusze ustalili, że 48-latek został napadnięty przez dwóch młodych mężczyzn. Według jego relacji sprawcy uderzyli go w twarz, w wyniku czego przewrócił się na ziemię. Następnie kopali go po całym ciele, potem zabrali pieniądze, papierosy oraz sportowe buty i uciekli. Pokrzywdzony dokładnie opisał napastników. Okazało się także, że dobrze zna ich z widzenia. Dzięki temu policjanci bardzo szybko ustalili tożsamość podejrzanych i ich zatrzymali. Byli to dwaj mieszkańcy miasta w wieku 20 i 21 lat. Obaj noc spędzili w policyjnym areszcie. Badanie stanu trzeźwości u jednego z nich wykazało, że miał ponad promil alkoholu w organizmie. Teraz sprawą rozboju zajmie się sąd.

źródło – oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl