Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaginiony - odnaleziony

Data publikacji 13.04.2015

Policjanci z wydziału patrolowo - interwencyjnego odnaleźli zaginionego mieszkańca powiatu białostockiego, który dwa dni wcześniej, pod pretekstem zapalenia papierosa, wyszedł z domu i do niego nie powrócił.

W minioną sobotę policjanci z Łap zostali poinformowani przez rodzinę chorującego na zaburzenia psychiczne mężczyzny o jego zaginięciu. Na miejscu mundurowi ustalili, że dzień wcześniej przed godziną 11.00 wyszedł on z domu pod pretekstem zapalenia papierosa i od tego czasu do niego nie wrócił i niewiadomo, gdzie przebywa oraz czy nic mu się nie stało. Okazało się ponadto, że mężczyzna już wcześniej znikał z domu, jednak najczęściej sam do niego wracał. Tylko raz odnaleźli go policjanci niedaleko domu na polu. Funkcjonariusze szybko sporządzili dokładny rysopis 49-latka oraz opis odzieży, jaką miał na sobie i rozpoczęli poszukiwania. Jeszcze tego samego dnia do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku wpłynęła informacja, że w Ogrodniczkach przebywa osoba, która najprawdopodobniej nie wie, co się z nią dzieje. We wskazane miejsce natychmiast pojechali funkcjonariusze z miejskiej patrolówki. Tam ustalili, że mężczyzna o podobnym rysopisie w piątek wsiadł jednak do autobusu i pojechał w kierunku Supraśla. Policjanci od razu ruszyli jego tropem. Patrolując Supraśl szybko odnaleźli 49-latka siedzącego w autobusie. Mężczyzna nie był w stanie powiedzieć mundurowym, gdzie przebywał od momentu zaginięcia, nie wiedział też, jaki jest dzień tygodnia i gdzie aktualnie się znajduje. Dzięki sprawnym poszukiwaniom szczęśliwie, pod opieką załogi karetki pogotowia, został przewieziony do szpitala na badania.

źródło – KMP w Białymstoku

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

Powrót na górę strony