Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenie motocyklisty z żubrem

Data publikacji 04.05.2015

Kierujący motocyklem 28-latek, w rejonie Białowieży, zderzył się żubrem, który niespodziewanie wbiegł na drogę. W wyniku wypadku motocyklista, z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Teraz szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego wypadku wyjaśniają hajnowscy policjanci.

Wczoraj około godziny 20.00 dyżurny hajnowskiej Policji otrzymał informację o wypadku drogowym w rejonie Białowieży. Mundurowi natychmiast udali się na wskazane miejsce. Tam wstępnie ustalili, że kierujący motocyklem honda 28-latek, jadąc od strony Białowieży w kierunku Hajnówki zderzył się z żubrem, który wprost z lasu wbiegł na jezdnię bezpośrednio przed nadjeżdżający pojazd. W wyniku zderzenia kierujący jednośladem wywrócił się i wpadł do rowu. 28-latek z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Zwierzę uciekło z miejsca wypadku. Teraz szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego zdarzenia wyjaśniają hajnowscy policjanci.

źródło – oficer prasowy KPP w Hajnówce

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

Powrót na górę strony