Bójka na „wieczorze kawalerskim” - Aktualności -  Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bójka na „wieczorze kawalerskim”

Data publikacji 25.05.2015

Zorganizowane w ośrodku wypoczynkowym w Ploskach dwa wieczory kawalerskie zakończyły się bójką pomiędzy uczestnikami. W wyniku sporu dwaj mężczyźni trafili do szpitala z ranami kłutymi, a mundurowi zatrzymali do wyjaśnienia pięć osób. Ostatecznie dwie osoby usłyszały zarzuty i za swoje postępowanie będą tłumaczyć się przed sądem.

W miniony piątek około godziny 22.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim został powiadomiony o bójce, do której doszło w ośrodku wypoczynkowym w miejscowości Ploski. Na miejsce natychmiast pojechali mundurowi. Tam zastali grupę ponad 30 mężczyzn uczestniczących w dwóch „wieczorach kawalerskich”. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, pomiędzy członkami obu bawiących się grup doszło do sprzeczki i przepychanki, która następnie przerodziła się w bójkę pomiędzy kilkoma najbardziej agresywnymi mężczyznami. Niestety finałem zajścia było odwiezienie do szpitala dwóch mężczyzn w wieku 25 i 27 lat z ranami kłutymi. Do wyjaśnienia sprawy policjanci zatrzymali pięciu mężczyzn w wieku od 19 do 25 lat. Ostatecznie dwaj mieszkańcy Bielska Podlaskiego usłyszeli zarzuty pobicia i uszkodzenia ciała. Wobec jednego z zatrzymanych zastosowano dozór policyjny i poręczenie majątkowe, drugi natomiast dzisiaj zostanie doprowadzony do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie. Obaj za swoje postępowanie będą odpowiadać przed sądem.

źródło – oficer prasowy KPP w Bielsku Podlaskim

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl