Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolizja z udziałem skradzionego samochodu

Data publikacji 25.05.2015

W miniony piątek, w miejscowości Guty w powiecie grajewskim doszło do kolizji ciężarówki z osobowym citroenem. W trakcie policyjnych sprawdzeń ustalono, że osobówka biorąca udział w zdarzeniu została skradziona na terenie Niemiec. Obywatel Litwy kierujący samochodem trafił do policyjnego aresztu.

W miniony piątek przed godziną 18–tą dyżurny grajewskiej komendy Policji został powiadomiony, że w miejscowości Guty doszło do zdarzenia drogowego. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że kierowca ciężarowego mana nie upewnił się, że jest wyprzedzany i również rozpoczął manewr wyprzedzania. Mężczyzna kierujący osobowym citroenem chcąc unikać zderzenia gwałtowanie zjechał na lewe pobocze gdzie uderzył w ogrodzenie. Za popełnione wykroczenie kierowca ciężarówki został ukarany mandatem karnym. W trakcie sprawdzania w policyjnych bazach danych okazało się, że citroen biorący udział w zderzeniu, w marcu bieżącego roku został skradziony na terenie Niemiec. Policjanci zatrzymali 30–letniego kierowcę citroena, obywatela Litwy do wyjaśniania. W sobotę przedstawiono mu zarzut paserstwa.

źródło – oficer prasowy KPP w Grajewie

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

 

Powrót na górę strony