Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany podejrzany o rozbój

Data publikacji 02.07.2015

Suwalscy policjanci w pościgu za podejrzanym o rozbój zatrzymali 27-letniego mieszkańca Suwałk. Mężczyzna jeszcze dzisiaj usłyszy zarzut, a za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj po godzinie 8.00 dyżurny suwalskiej Policji został powiadomiony o rozboju do którego doszło w jednej z aptek na osiedlu północ w Suwałkach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna odpychając i szarpiąc klientkę apteki zabrał jej portfel. Pokrzywdzona wybiegła z apteki wołając o pomoc w ujęciu przestępcy. Dwóch mężczyzn pracujących nieopodal miejsca ruszyli za nim. Jeden z nich ujął sprawcę lecz w wyniku szarpaniny wyrwał się i oddalił. Jednak po chwili dzielnicowi zauważyli biegnącego mężczyznę, który rysopisem odpowiadał sprawcy rozboju. Młody człowiek nie reagował na polecenia funkcjonariusza do zatrzymania się i zaczął uciekać przed policjantami. Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali podejrzanego o rozbój. Okazał się nim 27-letni mieszkaniec Suwałk. Odzyskano skradziony portfel. Minioną noc suwalczanin spędził w policyjnym areszcie. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

źródło – oficer prasowy KMP w Suwałkach

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

 

Powrót na górę strony