Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mężczyzna wpadł do kanału

Data publikacji 08.07.2015

Hajnowscy policjanci uratowali mężczyznę, który wpadł do kanału w opuszczonym budynku znajdującym się na terenie Hajnówki. Gdyby nie pomoc mundurowych zdarzenie mogło skończyć się tragicznie.

Dzisiaj, o godz. 5.00 nad ranem do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce zadzwonił mężczyzna z prośbą o pomoc. Z informacji przekazanej mundurowym wynikało, że wpadł on do głębokiego dołu znajdującego się na terenie jednego z opuszczonych miejskich budynków. Policjanci natychmiast ruszyli z pomocą i po odnalezieniu wskazanego w rozmowie telefonicznej miejsca znajdującego się na uboczu - w głębokim na około 3 metry kanale odnaleźli mężczyznę. 45-latek nie był w stanie samodzielnie wydostać się z pułapki, w jakiej się znalazł. Mundurowi natychmiast udzielili pomocy mężczyźnie i wydostali go z kanału. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Na szczęście okazało się, że 45-latkowi nic poważnego się nie stało. Poszkodowany doznał jedynie otarć i ogólnych potłuczeń. Z relacji mężczyzny wynikało, że do kanału wpadł około godz. 22.00 poprzedniego wieczoru, gdy próbował po ciemku znaleźć miejsce na nocleg. Mimo wielokrotnych prób nie udało mu się wydostać. Ustalono, że 45-latek to mieszkaniec gminy Michałowo.

źródło – oficer prasowy KPP w Hajnówce

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

 

Powrót na górę strony