Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

W mieszkaniu miał ponad kilogram marihuany – wpadł w ręce białostockich policjantów

Data publikacji 13.08.2015

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku zatrzymali 23-letniego białostoczanina. W jego mieszkaniu policjanci odnaleźli ponad kilogram marihuany. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i usłyszy zarzuty udziału w obrocie znacznymi ilościami środków odurzających.

Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku wczoraj około południa zapukali do jednego z mieszkań na białostockim osiedlu Dziesięciny. Z ustaleń mundurowych wynikało, że zamieszkujący tam 23-latek najprawdopodobniej posiada znaczne ilości narkotyków. Policyjne podejrzenia okazały się uzasadnione, bowiem zaskoczony przez funkcjonariuszy 23-latek w domu posiadał blisko 1,1 kg suszu roślinnego. Badanie narkotesterem wykazało, że była to marihuana. Właściciel narkotyków został zatrzymany, trafił do policyjnego aresztu i usłyszy zarzuty. Za udział w obrocie znacznymi ilościami środków odurzających ustawa o przeciwdziałaniu narkomani przewiduje karę od 2 nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Teraz wyjaśniający okoliczności tego zdarzenia funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku ustalają szczegółowo skąd pochodziły narkotyki i kto miał być ich finalnym odbiorcą.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl