Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

13 zarzutów za włamania do altanek

Data publikacji 31.08.2015

Policjanci z Komisariatu Policji IV w Białymstoku zatrzymali mężczyznę podejrzanego o szereg włamań do altan. Okazało się, że w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy dokonał on kilkanaście takich czynów. 43-latek usłyszał już 13 zarzutów, do których się przyznał. Mężczyzna decyzją sądu trafił do aresztu na trzy miesiące.

Policjanci z Komisariatu Policji IV w Białymstoku w ubiegły czwartek zatrzymali mężczyznę podejrzanego o szereg włamań do altan w ogródkach działkowych na terenie miasta. Okazało się, że 43-latek w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy dokonał 13 takich czynów. Mężczyzna najczęściej wybijał szybę w domku letniskowym, a następnie wchodził do środka i zabierał wszystko, co przedstawiało jakąkolwiek wartość. Jego łupem padły m.in. wkrętarki, elektryczne nożyce, dekodery telewizyjne, wyrzynarka, kosiarka elektryczna, metalowa beczka z piwem, czajnik elektryczny oraz słodycze, alkohol i inne produkty spożywcze. Łączna wartość strat to blisko 3500 złotych. 43-latek usłyszał już 13 zarzutów, do których się przyznał. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące, a ponieważ nie były to pierwsze tego typu przestępstwa na jego koncie, za kradzież z włamaniem w warunkach recydywy 43-latkowi grozi kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

źródło – KMP w Białymstoku

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

Powrót na górę strony