Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Bielscy policjanci odnaleźli zaginionego 82-latka

Data publikacji 22.09.2015

Powodzeniem zakończyły się poszukiwania zaginionego 82-latka z Bielska Podlaskiego. Starszy mężczyzna odnaleziony został przez policjanta z psem tropiącym. Na szczęście nic mu się nie stało i trafił pod opiekę rodziny.

Wczoraj około godziny 20.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim powiadomiony został o zaginięciu 82-letniego mieszkańca miasta. Z informacji przekazanych funkcjonariuszom przez rodzinę starszego mężczyzny wynikało, że godzinę wcześniej wyszedł on z domu i pomimo późnej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie skontaktował się z najbliższymi. Proszący o pomoc oświadczyli również, że 82-latek jest osobą schorowaną i ma problemy ze świadomością. Policjanci natychmiast przystąpili do działania i rozpoczęli poszukiwania, tym bardziej, że zapadała już noc, a temperatura powietrza znacznie spadła. Mundurowi cały czas patrolowali teren miasta oraz rejon znajdującego się kilkaset metrów dalej lasu. W akcji wykorzystany został również policyjny pies tropiący. To właśnie on wraz ze swoim przewodnikiem, tuż przed godziną 22.00, odnalazł zaginionego bielszczanina na obrzeżach miasta. Na szczęście poszukiwania zakończyły się sukcesem i pomoc nadeszła w porę, a bezpieczny 82-latek trafił pod opiekę rodziny.

źródło – oficer prasowy KPP w Bielsku Podlaskim

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

Powrót na górę strony