Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany kierujący wiózł swoje dzieci

Data publikacji 28.09.2015

Policjant zatrzymał w Gródku pijanego kierowcę. Badanie wykazało, że 37-latek miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. W takim stanie wsiadł za kierownicę i wiózł dwójkę swoich dzieci. Teraz nieodpowiedzialny kierowca będzie tłumaczył się przed sądem.

W miniona sobotę, tuż przed godziną 19:00, policjant z Komisariatu w Zabłudowie patrolował ulice Gródka. Zatrzymał tam do kontroli drogowej kierowcę audi. Mundurowy, gdy tylko rozpoczął rozmowę z mężczyzną, od razu zorientował się, że kierujący jest pod wpływem alkoholu. 37-latek bez wahania przyznał się, że jest pijany. Co gorsza podróżowały z nim jeszcze cztery inne osoby. Obok siedział znajomy a z tyłu żona z dwójką dzieci w wieku 3 i 9 lat. Kobieta tłumaczyła, że nie wiedziała, iż mąż spożywał alkohol. Badanie trzeźwości potwierdziło przypuszczenia policjanta. Kierujący miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. 37-latek stracił prawo jazdy, a za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie będzie teraz tłumaczył się przed sądem.

źródło – KMP w Białymstoku

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

Powrót na górę strony