Narkotyki w szafie - Aktualności -  Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki w szafie

Data publikacji 29.09.2015

15-letni mieszkaniec Łomży odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich za posiadanie ponad 20 gramów marihuany. Narkotyki w jego szafie z bielizną znalazła matka i powiadomiła o tym Policję.

Wczoraj łomżyńscy policjanci zostali powiadomieni o nietypowym znalezisku w szafie z bielizną. Mieszkanka Łomży, porządkując rzeczy swojego 15-letniego syna, odnalazła w nich plastikowy pojemnik, w którym znajdowała się torebka z ciemnozielonymi roślinami. Zaniepokojona znaleziskiem kobieta, podejrzewając, że mogą być to narkotyki, o całej sprawie natychmiast powiadomiła policjantów. Mundurowi zabezpieczyli pakunek, w którym jak się okazało było ponad 20 gramów marihuany. Dziś 15-latek, do którego należały środki odurzające, został przesłuchany w charakterze nieletniego sprawcy czynu karalnego. Teraz sprawa znajdzie swój finał w sądzie rodzinnym i nieletnich, który zadecyduje o dalszym losie nastolatka.

źródło – oficer prasowy KMP w Łomży

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl