Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijana mama

Data publikacji 14.10.2015

Blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie miała 31-letnia matka spacerująca z dwójką małych dzieci po centrum Białegostoku. Kobieta trafiła do izby wytrzeźwień, a jej dzieci w wieku 4 i 8 lat na obserwację do szpitala. Teraz nieodpowiedzialnym zachowaniem kobiety zajmie się sąd rodzinny.

Wczoraj, tuż przed 18:00, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku został zaalarmowany, że jedną z głównych ulic Białegostoku spaceruje pijana matka z dwójką małych dzieci. Z relacji osoby dzwoniącej wynikało, że kobieta jest agresywna, szarpie dzieci i ciągnie je za ubrania. Na miejscu błyskawicznie pojawili się mundurowi z patrolówki. 31-letnia kobieta przyznała się, że wcześniej, u koleżanki wypiła kilka piw. Badanie wykazało że miała blisko 2,5 promila alkoholu. Kobieta trafiła do izby wytrzeźwień. Natomiast jej dzieci – 4-letni syn i 8-letnia córka, decyzją personelu medycznego wezwanej na miejsce karetki pogotowia, trafiły do szpitala na badania. Teraz nieodpowiedzialnym zachowaniem kobiety zajmie się sąd rodzinny.

źródło – KMP w Białymstoku

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

Powrót na górę strony