Zawody strzeleckie instruktorów – zakończone - Aktualności -  Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zawody strzeleckie instruktorów – zakończone

Data publikacji 30.10.2015

Zakończyły się „Zawody strzeleckie instruktorów wyszkolenia strzeleckiego jednostek organizacyjnych Policji woj. podlaskiego o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku”.

Wczoraj na strzelnicy Oddziału Prewencji Policji oraz strzelnicy Białostockiego Pułku Rozpoznawczego w Białymstoku odbyły się „Zawody strzeleckie instruktorów wyszkolenia strzeleckiego jednostek organizacyjnych Policji woj. podlaskiego rozgrywane o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku”. W przedsięwzięciu udział wzięło 34 funkcjonariuszy z 17 jednostek Policji z terenu całego Podlasia. Zawody zorganizowała Sekcja Doboru Doskonalenia Zawodowego Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Rywalizacja przebiegała w dwóch kategoriach „indywidualnej” i „drużynowej”.

Klasyfikacja indywidualna zawodów przedstawiała się następująco:

I miejsce – asp. sztab Jan Jarmocik (KPP w Bielsku Podlaskim),

II miejsce – st. sierż. Mateusz Biziewski (KMP w Suwałkach),

III miejsce – sierż. sztab. Paweł Nienałtowski (KPP w Sokółce).

Klasyfikację drużynową wygrał Zespół reprezentujący Komendę Powiatową Policji w Bielsku Podlaskim w składzie: asp. sztab. Jan Jarmocik i sierż. Arkadiusz Czurak.

W imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku gratulacje i podziękowania wszystkim uczestnikom złożył Naczelnik Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, który wręczył zwycięzcom obydwu klasyfikacji puchary i medale oraz nagrody rzeczowe.

źródło – Wydział Kadr i Szkolenia KWP w Białymstoku

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl