Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani z narkotykami

Data publikacji 02.11.2015

Policjanci z białostockiej patrolówki zatrzymali trzech mężczyzn, którzy mieli przy sobie narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie blisko 50 gramów marihuany. Cała trójka noc spędziła w policyjnym areszcie. Teraz dwaj 37-latkiwe i 39-latek za posiadanie środków odurzających odpowiedzą przed sądem.

W minioną sobotę wieczorem policjanci z Wydziału Patrolowo -  Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku patrolując rejon dworca zauważyli dwóch podejrzanie zachowujących się mężczyzn. Osoby te na widok radiowozu zaczęły nerwowo się rozglądać oraz sięgać do kieszeni. W związku z tym mundurowi postanowili sprawdzić czym spowodowane jest to zachowanie. Szybko okazało się, że obaj mają przy sobie narkotyki. 39-latek miał ponad 13 gramów suszu roślinnego, a u jego o dwa lata młodszego kolegi policjanci znaleźli w plecaku kilka zawiniątek - także z suszem roślinnym, kilkanaście pustych woreczków oraz 12 tabletek niewidomego pochodzenia. Chwilę później funkcjonariusze spostrzegli, że całej kontroli z oddali przyglądał się jeszcze jeden mężczyzna. Gdy mundurowi go wylegitymowali wyszło na jaw, że jest on znajomym kontrolowanych już mężczyzn. Od 37-latka wyraźnie czuć było zapach marihuany. Po sprawdzeniu bagażu mężczyzny funkcjonariusze zabezpieczyli dodatkowo zawinięty w koszule pakunek. W nim również był susz roślinny. Jego badanie potwierdziło tylko przypuszczenia policjantów. Była to marihuana. Łączna waga znalezionych przez mundurowych narkotyków to blisko 50 gramów. Cała trójka noc spędziła w policyjnym areszcie. Teraz zatrzymani mężczyźni za posiadanie środków odurzających odpowiedzą przed sądem, a funkcjonariusze ustalają skąd pochodziła marihuana i gdzie miała trafić.

źródło – KMP w Białymstoku

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

Powrót na górę strony