Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Bielscy policjanci przejęli ponad 180 gramów ziela konopi

Data publikacji 04.11.2015

Bielscy policjanci na posesji 28-latka znaleźli ponad 180 gramów suszu ziela konopi. Okazało się, że mężczyzna narkotyczne rośliny wyhodował sam. Został zatrzymany i teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim ustalili, że mieszkaniec jednej z miejscowości w gminie Boćki może posiadać w domu środki odurzające. W miniony poniedziałek funkcjonariusze wkroczyli pod wskazany adres, aby to sprawdzić. Tam informacja się potwierdziła. W trakcie przeszukania posesji mundurowi znaleźli i zabezpieczyli ponad 180 gramów suszu ziela konopi, który ukryty był w garażu. Jak się okazało pochodził on z liczącej 20 krzaków własnej uprawy zajmującego posesję 28-latka. Mężczyzna hodował rośliny w pobliskim lesie. Został zatrzymany i wczoraj usłyszał zarzuty nielegalnej uprawy oraz posiadania środków odurzających. 28-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów i teraz za swoje postępowanie odpowiadał będzie przed sądem. Grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło – oficer prasowy KPP w Bielsku Podlaskim

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

Powrót na górę strony