Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaginiona 15-latka odnaleziona

Data publikacji 20.11.2015

Sokólscy policjanci, dzięki intensywnym poszukiwaniom, pomocy mieszkańców miasta oraz publikacjom medialnym odnaleźli zaginioną 15-latkę. Funkcjonariusze znaleźli młodą dziewczynę na jednym z miejskich osiedli. Na szczęście nic się jej nie stało.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce odnaleźli zaginioną 15-letnią mieszkankę miasta. Dziewczyna w minioną środę około południa wyszła ze szkoły i ślad po niej zaginął. Natychmiast po zgłoszeniu jej zniknięcia funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania. W dwudniowych działaniach udział brało blisko stu mundurowych z Sokółki oraz Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku. Policjanci cały czas sprawdzali teren miasta oraz pobliskich miejscowości zarówno wykorzystując służbowe pojazdy, jak i pieszo. Wczoraj, po godzinie 19.00, funkcjonariusze dzięki intensywnym poszukiwaniom oraz pomocy mieszkańców miasta i  publikacjom medialnym, odnaleźli zaginioną 15-latkę na jednym z osiedli w Sokółce. Na szczęście okazało się, że dziewczynie nic się nie stało i trafiła pod opiekę rodziny.

Policjanci dziękują mieszkańcom Sokółki, nauczycielom oraz koleżankom i kolegom zaginionej, którzy pomogli w jej poszukiwaniach. Mundurowi apelują także, aby w przypadku zaginięcia osoby, w szczególności mającej problemy zdrowotne, starszej, niepełnosprawnej lub dziecka, o jak najszybsze powiadamianie służb ratunkowych. W takich sytuacjach ważna jest każda chwila. Im szybsza informacja o zaginięciu, tym większe prawdopodobieństwo, że osoba zaginiona cała i zdrowa powróci do domu.

źródło – oficer prasowy KPP w Sokółce

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

Powrót na górę strony