Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Maluch pod opieką pijanej matki

Data publikacji 10.12.2015

Ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie miała 36-latka niosąca na rękach swoje 2,5 roczne dziecko. W pewnym momencie kobieta upadła. Maluch po badaniach lekarskich trafił pod opiekę członków rodziny. Teraz nieodpowiedzialnym zachowaniem kobiety zajmie się sąd rodzinny.

Wczoraj, tuż przed 22.00, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku został zaalarmowany, że jedną z głównych ulic Białegostoku idzie pijana kobieta. Z relacji osoby informującej wynikało, że kobieta mając dziecko na ręku w pewnym momencie upadała na chodnik tak, że maluch uderzył głową w asfalt. Na miejscu błyskawicznie pojawili się białostoccy mundurowi. Natychmiast  też zostało powiadomione pogotowie, które zabrało matkę i dziecko na badania do szpitala.

Badanie alkomatem potwierdziło, że 36-latka była pijana. Okazało się, że kobieta miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Na szczęście jej 2,5 rocznemu synkowi ani jej samej nic się nie stało. Maluszek po badaniach został przekazany pod opiekę rodziny. Teraz nieodpowiedzialnym zachowaniem matki  zajmie się sąd rodzinny.

źródło – KMP w Białystok

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

Powrót na górę strony