Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pobili, a potem podpalili dom

Data publikacji 14.12.2015

Hajnowscy policjanci zatrzymali troje sprawców, dwie kobiety i mężczyznę, podejrzanych o dokonanie pobicia 43-latka oraz podpalenie domu. Do zdarzenia doszło wczoraj w Hajnówce. Dzisiaj cała trójka usłyszy zarzuty.

Wczoraj policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce zatrzymali trzy osoby, dwie kobiety w wieku 26 i 33 lat oraz 33-letniego mężczyznę, podejrzanych o dokonanie w minioną niedzielę pobicia 43-latka. Do zdarzenia doszło około godz. 13.30 w jednym z domów w Hajnówce. Troje pijanych napastników wtargnęło do domu, a następnie zaatakowali jednego z mężczyzn tam przebywających, bijąc go po twarzy i po całym ciele. Ponadto został on ugodzony przez jednego z napastników nożem. Na szczęście mężczyźnie udało się uciec. Wtedy to sprawcy najprawdopodobniej podpalili wnętrze budynku, po czym uciekli z miejsca zdarzenia. W wyniku natychmiast podjętych czynności policjanci szybko ustalili, a następnie zatrzymali w bezpośrednim pościgu całą trójkę. Wszyscy trafili do policyjnej izby zatrzymań. Wszyscy troje usłyszą zarzuty pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia oraz zniszczenia mienia, a ich postępowaniem zajmie się teraz sąd.

źródło – oficer prasowy KPP w Hajnówce

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

 

Powrót na górę strony