Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany z kradzionym drzewem

Data publikacji 15.01.2016

Policjanci białostockiej patrolówki w trakcie kontroli drogowej znaleźli w pojeździe kradzione drzewo. Ponadto kierujący samochodem mężczyzna podał się za swojego brata, gdyż jak się później okazało jest poszukiwany i ma zakaz prowadzenia pojazdów. Auto wraz z ładunkiem zostało zabezpieczone, a mężczyzna trafił do aresztu.

Wczoraj wieczorem białostoccy policjanci wydziału patrolowo – interwencyjnego zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę peugeota. Podczas sprawdzania pojazdu funkcjonariusze znaleźli w aucie 5 metrów sześciennych drzewa. Kierowca nie posiadał jednak dokumentów potwierdzających jego legalność. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna podaje się za swego brata. Gdy mundurowi ustalili prawdziwą tożsamość kierującego wyszło na jaw, że posiada on aktualny zakaz prowadzenia pojazdów i jest osobą poszukiwaną. Samochód odholowano na parking, zaś podejrzany o paserstwo trafił do aresztu. Teraz policjanci ustalają pochodzenie kradzionego drewna, a sprawą dalej zajmie się sąd.

źródło – KMP w Białymstoku

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

Powrót na górę strony