Areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków - Aktualności -  Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Data publikacji 21.01.2016

Ponad 160 gramów amfetaminy oraz blisko 240 gramów suszu marihuany znaleźli sokólscy policjanci u 28-letniego mieszkańca miasta. Mundurowi ustalają teraz skąd pochodziły oraz gdzie miały trafić narkotyki, a sprawą dalej zajmie się sąd.

W poniedziałek po południu funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Sokółce zatrzymali 28-letniego mieszkańca miasta. Z ustaleń mundurowych wynikało, że mężczyzna może posiadać i sprzedawać narkotyki. W wyniku przeszukania miejsca jego zamieszkania oraz piwnicy, z której korzystał, funkcjonariusze znaleźli 162 gramy białego proszku oraz 238 gramów suszu roślinnego. Po sprawdzeniu zabezpieczonych substancji okazało się, że jest to amfetamina oraz susz konopi indyjskich. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Natomiast dziś Sąd Rejonowy w Sokółce zastosował wobec 28-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

źródło – oficer prasowy KPP w Sokółce

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl